+48 33 877 93 10 +48 887 821 847 biuro@pacyga.com.pl

AKTUALNOŚCI

Wakacyjny Konkurs z firmą Pacyga Meble

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami! Oceny są już wystawione, a większość z nas jest już myślami na upragnionych wakacjach. Aby umilić Wam czerwcowy czas, pozostając jednocześnie w miłym nastroju obdarowywania najmłodszych, zapraszamy na Wakacyjny Konkurs z firmą Pacyga Meble!

Wakacyjny Konkurs Pacyga Meble

Zasady konkursu

Konkurs odbywa się na naszym Fanpage na Facebooku i składa się z dwóch elementów: poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe, której udziela rodzic w komentarzu pod postem konkursowym oraz wykonaniu pracy plastycznej, którą tworzy dziecko.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć nagrodę?

  • Dziecko rysuje dowolną techniką obrazek o tematyce: Jak dbasz o środowisko w swoim otoczeniu?
  • Następnie rodzic robi zdjęcie obrazka i wstawia je jako komentarz pod postem konkursowym, podając wiek dziecka, a także odpowiada na poniższe pytanie.
  • Z jakiego drewna wykonywane są meble w firmie PACYGA?
    A) sosnowego,
    B) bukowego,
    C) świerkowego

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2023 r. do godz.: 23:59 jako jeden komentarz, składający się z dwóch powyższych elementów.

Do zdobycia jest 6 nagród (plecaki, piłki, zestawy do gry w ping-ponga, zestawy do snurkowania, kaski rowerowe) w dwóch kategoriach wiekowych, które wybierane są przez Komisję Konkursową oraz 4 wyróżniania, o których decydują internauci – wygrywa komentarz z największą ilością serduszek!

Zapoznaj się z dokumentem: Regulamin Konkursu Wakacyjnego z firmą Pacyga Meble

 

Przeczytaj także