+48 33 877 93 10 +48 887 821 847 biuro@pacyga.com.pl

O firmie

Zaangażowanie i pasja tworzenia mebli…
Witamy w firmie Pacyga Meble.

W firmie PACYGA za cel postawiliśmy sobie ciągłe podążanie za zmieniającym się stylem życia i kolejnymi oczekiwaniami naszych Klientów. Podejmujemy wszelkie działania zmierzające do kreowania ergonomicznych i przyjaznych dla użytkownika mebli.

W dobie dużej konkurencji na rynku branży meblowej tylko firma dbająca o jakość i bezpieczeństwo swoich wyrobów może znaleźć uznanie i zapewnić sobie tym samym wiarygodną pozycję.

Przestrzeganie i codzienna praca z tymi właśnie kryteriami są naszym podstawowym wyzwaniem i główną koncepcją firmy. Dlatego do produkcji naszych mebli wykorzystujemy wyłącznie bezpieczne i wysokiej jakości materiały, spełniające rygorystyczne wymagania norm europejskich (EN) i międzynarodowych. Zarówno materiały do produkcji (np. lakiery) jak i wytrzymałość konstrukcji naszych mebli są poddawane odpowiednim testom w uznanych laboratoriach na całym świecie. Aby dać Klientowi poczucie jeszcze większej pewności, poddajemy każdą partię produkcyjną mebli testom wytrzymałościowym w wewnętrznym laboratorium firmy.

Podążając za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, do naszych kolekcji dobieramy głównie te, które nie tylko ułatwiają Klientowi życie, ale także podnoszą ich bezpieczeństwo.

Świadomi oddziaływania naszej produkcji na środowisko, dokładamy wszelkich starań, aby maksymalnie ograniczyć jej wpływ. Jako firma posiadająca certyfikat FSC® (FSC® C023598) stosujemy wyłącznie materiały – drewno lite i jego pochodne (MDF, HDF, płyty pilśniowe etc), pochodzące z dobrze zarządzanych lasów, posiadających certyfikat FSC i innych kontrolowanych źródeł. W procesie produkcyjnym wykorzystujemy wyłącznie energię odnawialną z elektrowni wodnych, dzięki czemu wszystkie nasze wyroby mogą być oznaczane logo TAURON Eko Premium

Nie spoczywamy na laurach, szukamy nowych horyzontów do działania – wszystko z myślą o Kliencie, którego zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem!

Zadowolenie Klienta jest dla nas najwyższym priorytetem

Firma Pacyga dzisiaj...

16 000 m2

budynków produkcyjnych

340

pracowników

Nasze pomysły na sukces

 • Pełna automatyzacja produkcji
 • Nowoczesne maszyny
 • Zagospodarowanie dodatkowej powierzchni produkcyjnej. 2000m² - pod lakiernię, dzięki czemu możemy stosować w produkcji wyłącznie lakiery wodne i akrylowe UV, w 100% bezpieczne dla dzieci.
 • Wentylacja systemem rekuperacji – ciepła z lamp UV i tuneli suszących przy linii automatycznego natrysku.
 • Inwestycja w dodatkowe suszarnie.
 • Nowoczesne, bardziej wydajne urządzenia.
 • Piła panelowa do cięcia płyt (MDF, HDF, płyta pilśniowa) – nowe możliwości.
 • 5-osiowe centrum obróbcze.
 • 100% wykorzystanie odpadu produkcyjnego do ogrzewania budynków produkcyjnych oraz wytwarzania brykietu.
 • Profesjonalne urządzenia do precyzyjnego ostrzenia narzędzi.
 • Nowa hala produkcyjna przeznaczona do montażu i pakowania.
 • Dodatkowa stacja filtrów.

Nasza przyszłość

Aby móc go realizować, stawiamy na innowacyjne
rozwiązania technologiczne, które zapewnią:

najwyższą jakość
produkcji

bezpieczeństwo

wydajność

Jeśli mamy problem ze znalezieniem specjalistycznych urządzeń, które usprawniłyby naszą produkcję tworzymy je sami. Tym sposobem możemy w pełni sprostać wymaganiom każdego klienta.

Aby być przekonanym, że proponowany produkt jest w pełni bezpieczny dla użytkownika, uruchomiliśmy własne wewnętrzne laboratorium, w którym testujemy wytrzymałość produktów.