+48 33 877 93 10 +48 887 821 847 biuro@pacyga.com.pl

AKTUALNOŚCI

Uroczyste rozdanie nagród w Konkursie Wakacyjnym!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w dniu 11 lipca odbyło się – uroczyste rozdanie nagród w Konkursie Wakacyjnym! To był niezapomniany dzień pełen radości. Zadaniem uczestników konkursu było namalowanie obrazka pt. „Jak dbam o środowisko w swoim otoczeniu”. Otrzymaliśmy wiele pięknych i inspirujących prac, które pokazały, jak wiele można zrobić dla ochrony naszej planety.

konkurs wakacyjny Pacyga Meble

Nagrody zostały wręczone przez samego szefa firmy, Pana Krzysztofa Pacygę, który osobiście pogratulował wszystkim uczestnikom i podziękował za ich zaangażowanie. To było niezwykłe spotkanie, które przyniosło uśmiechy na twarzach zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za ich talent, twórczość i pasję, jaką włożyli w swoje prace. Wasze wysiłki na rzecz ochrony środowiska są godne podziwu!

Dla tych, którzy nie mogli osobiście odebrać swoich nagród, mamy dobrą wiadomość! Nagrody zostaną wysłane pocztą, aby każdy uczestnik mógł cieszyć się zasłużonym wyróżnieniem.

Dziękujemy wszystkim za udział w Konkursie Wakacyjnym i zaangażowanie w tematykę ochrony środowiska. Wspólnie możemy wprowadzać pozytywne zmiany dla naszej planety!

Przeczytaj także