+48 33 877 93 10 +48 887 821 847 biuro@pacyga.com.pl

AKTUALNOŚCI

Poznajcie zwycięzców Rowerowego Wyzwania

Wspaniała współpraca i rywalizacja – to cechy, które wyróżniają nasz zespół! Przez całe wakacje trwało nasze Rowerowe Wyzwanie, a teraz nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzców!

Zasady Wyzwania Rowerowego były jasne: chętni pracownicy Pacyga Meble od 3 lipca do 31 sierpnia 2023 roku mieli przyjeżdżać do pracy rowerem, podawać codziennie ilość przejechanych kilometrów w drodze do pracy lub z pracy podczas wejścia do budynku, zapisywać swoje statystyki, aby mieć pełen przegląd swoich osiągnięć.

Dnia 1 września sprawdziliśmy sumaryczne wyniki przejechanych kilometrów i powstała ogólna statystyka, która pokazała, jaki wkład pracowników w osiągnięcie całkowitego rezultatu. I teraz, z dumą ogłaszamy zwycięzców!

  • I miejsce: Radosław Starosta – 646 km
  • II miejsce: Grzegorz Kubieniec – 378 km
  • III miejsce: Tomasz Tyl – 204 km

Ale to nie wszystko! Chcielibyśmy także wyróżnić Grzegorza i Bożenę Harańczyk, którzy wspólnie przejechali imponujące 436 km! To dowód na to, że wspólna aktywność to nie tylko zdrowy styl życia, ale również wspaniała okazja do spędzenia czasu razem.

Jesteśmy dumni z wszystkich uczestników, którzy podjęli to wyzwanie i pokazali, że dbają o siebie oraz inspirują innych do aktywności fizycznej! Łącznie wszyscy nasi pracownicy przejechali niesamowite 1829 km, co jest nie tylko ogromnym osiągnięciem sportowym, ale także dowodem na naszą wspólną determinację i zaangażowanie!

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w wyzwaniu i za promowanie zdrowego trybu życia. Zapraszamy serdecznie na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 18 września o godzinie 10:00 w siedzibie Pacyga Meble. Będzie to doskonała okazja, aby podziękować naszym wspaniałym rowerzystom i świętować ich sukcesy!

Przeczytaj także