+48 33 877 93 10 +48 887 821 847 biuro@pacyga.com.pl

KARIERA

Pracownik administracji

Zatrudnienie

Pełny etat

Miejsce pracy

Kuków

Data ogłoszenia

3 września 2023

Kogo szukamy

Pacyga Meble, dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma produkcyjna, obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Administracji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne zadania biurowe oraz administracyjne, mające istotny wpływ na funkcjonowanie firmy. Chcesz się rozwijać i jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów, dołącz do nas!

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe (istnieje możliwość zatrudnienia osób w trakcie trwania studiów)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, w tym umiejętność skutecznego zarządzania czasem pracy.
  • Terminowość, dokładność oraz wysoka odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Tworzenie i redagowanie różnego rodzaju dokumentów, w tym pism, zestawień, raportów.
  • Skrupulatne zarządzanie dokumentacją w systemie dedykowanym do tego celu
  • Wykonywanie prac biurowych i administracyjnych wspierających działanie działu kontroli jakości

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwijania umiejętności w dynamicznym środowisku pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Dołącz do naszego zespołu.

Wyślij swoje CV na kadry@pacyga.com.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

    Aktualne oferty

    Stolarz

    Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

    Specjalista ds. BHP

    Specjalista ds. zgodności produktu

    Zobacz wszystkie oferty pracy