+48 33 874 80 35 biuro@pacyga.com.pl

KARIERA

Specjalista ds. planowania produkcji

Zatrudnienie

Umowa o pracę, pełny etat

Miejsce pracy

Kuków

Data ogłoszenia

17 listopada 2021

Kogo szukamy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. planowania produkcji do zakładu produkcyjnego w Kukowie. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Czego oczekujemy

  • Chęci nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • Biegłej znajomości MS Excel
  • Umiejętności pracy analitycznej
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, sumienności
  • Inicjatywy w działaniu, aktywnego rozwiązywania problemów

Jakie będą Twoje obowiązki

  • Aktywne uczestnictwo we wdrożeniu planowania produkcji w oparciu o systemy klasy APS oraz ERP
  • Bieżąca aktualizacja poprawności danych w systemie ERP
  • Przygotowywanie krótko i długoterminowych planów produkcyjnych
  • Bieżąca aktualizacja planu produkcji
  • Dbałość o wydajność i efektywność produkcji
  • Potwierdzanie terminów realizacji zamówień produkcyjnych
  • Bieżący monitoring, kontrola realizacji planu produkcji i stanu zapotrzebowań materiałowych
  • Komunikowanie zakresu zadań zespołowi

Co oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę stałą, biurową - jednozmianowy tryb pracy pon.- pt. (8:00 - 16:00)
  • Bardzo preferencyjne warunki finansowe
  • Możliwość szybkiej ścieżki rozwoju zawodowego i finansowego uzależnioną od zaangażowania w pracę
  • Ciekawa praca w prężnie rozwijającej się dużej firmie obecnej na arenie międzynarodowej
  • Doświadczony, sympatyczny zespół współpracowników
  • Niezbędne przeszkolenie do pracy w konkretnym systemie ERP i APS
  • Ubezpieczenie grupowe

Dołącz do naszego zespołu.

Wyślij swoje CV na kadry@pacyga.com.pl lub skorzystaj z formularza poniżej.

    Aktualne oferty

    Pracownik utrzymania czystości

    Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat

    Aktualnie nie ma innych ofert